Zoeva Retro Future Palette - swatche

06:10 Carleens Art 0 Comments

Cześć! Dzisiejszym bohaterem jest paletka Retro Futer od Zoevy. Nie sprawdzi się ona u każdego, ponieważ nie ma w sobie żadnych neutralnych odcieni. Znajdziemy za to intensywne kolory, które są bardzo dobrze napigmentowane!Wśród dziesięciu cieni znajdziemy trzy, które są matowe: Galaxy, Electric Youth, oraz Travel. Reszta jest opalizująca i dość niespotykana, szczególnie Rose Gold! Przyjrzyjmy się im bliżej.

Jak już wspomniałam cień Galaxy to pierwszy mat w paletce. Białe cienie zazwyczaj nie są na tyle napigmentowane, by były widoczne. Galaxy z pewnością do nich nie należy.

Super Vibe w ciepłym tonie zieleni, jest pierwszym który skradł moje serce. Jest to cień metaliczny, który świetnie będzie wyglądał na środku górnej powieki.

New Age jest to złoty metaliczny cień, idealny do rozświetlenia wewnętrznego kącika.

Space out jest to cień połyskujący wpadający lekko w brąz.

Dla tego cienia warto kupić tą paletkę. Rose Gold to piękny różowo-złoty cień. Na powiece zachowuje się niczym kameleon, w zależności od światła zmienia kolory. 

Silver disc jak sama nazwa wskazuje jest cieniem złotym, również opalizującym.

Kolejny cień, dla którego warto zaopatrzyć się w tą paletkę. Electric youth bo żywy, bardzo napigmentowany niebieski mat. 

Cosmic chic... Zdjęcie przekłamuje trochę jego odcień. Na żywo jest on fioletowym cieniem. Znajduje się on w trzecim makijażu na dolnej powiece.

Timetravel to trzeci i już ostatni mat w paletce. Świetnie nadaje się jako cień przejściowy.

Na ostatnim miejscu znajduje się czarna dziura, czyli Black Hole. Jest to czarny cień, i raczej jak każdy tego typu z dużą ilością drobinek, w miarę użytkowania niestety je traci.

Paletka jest świetna pod warunkiem, że lubisz się bawić makijażem. Ciężko znaleźć tak głęboki niebieski mat jak Electric Youth, metaliczną zieleń jak Super Vibe czy totalny hit paletki - Rose gold.
Jeśli swache całej paletki mamy już za sobą, to zapraszam Was niedługo na step by step, czyli makijaż krok po kroku wykonany tylko tą paletką. Ciao!

0 komentarze:

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz! Odpiszę na każdy i z pewnością zerknę na Twojego bloga. :)