Świąteczny glamour | ZOEVA INGLOT

20:33 Carleens Art 1 Comments


Hej! Dzisiaj przygotowałam dla Was świąteczny glamour look. Prosty i szybki do zrobienia, a akcent pada na... ruchomą powiekę. W roli główniej brokat z Inglota.

Step 1: Matowię całą powiekę górną oraz łuk brwiowy beżowym cieniem. Ten jest z paletki love is a story od Zoevy.

Step 2: Jasnym brązowym cieniem z paletki Rodeo belle (Zoeva) zaznaczam zewnętrzny kącik oraz załamanie powieki.

Step 3: Ciemnym brązem z paletki Smoky (Zoeva) pogłębiam wcześniej zaznaczony zewnętrzny kącik.

Step 4: Na całą ruchomą powiekę nakładam złoty cień z paletki Rose Golden (Zoeva). Dzięki temu nałożony później brokat nie będzie prześwitywał.

Step 5: Brokat z Inglota o numerze 57 plus płyn Duraline wklepuję na ruchomą powiekę. Resztę, która mi się osypała zdejmuję nawilżoną chusteczką.

Step 6: Maluję kreskę czarnym eyelinerem. Niestety na brokacie ciężko się ją maluje, dlatego polecałabym zrobić to przed jego nałożeniem. Ja swoją później poprawię jeszcze raz. Wracam do cienia z paletki Smoky i rysuję drugą kreskę wychodzącą od dolnej linii wodnej. Zależy mi aby była ona prosta.

Step 7: Dla rozjaśnienia makijażu wracam do cienia Golden Rule i aplikuję go w wewnętrznym kąciku. Oczywiście możecie to zrobić złotym cieniem z innej paletki.

Świąteczny a może i nawet sylwestrowy makijaż mamy gotowy! 

Święta kojarzą się z setkami światełek pojawiających się w oknach a w szczególności na choinkach. To one zainspirowały mnie do stworzenia tego makijażu. Jak Wam się podoba? :) Macie inne propozycje na świąteczny look?

1 komentarz:

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz! Odpiszę na każdy i z pewnością zerknę na Twojego bloga. :)